Hakkımızda Referanslarımız İletişim TR ENHAKKIMIZDA


Brau LAB daha iyi bir laboratuvar çalışma hayatı için çeşitli çeker ocaklar tasarlar. Maliyeti karşılanabilir çeker ocak çözümleri imal eder. Kaliteli malzeme ve işçiliği bir arada sunar.

Çeker ocaklarınız için tasarım aşamasından başlayarak üretim, yerinde montaj ve bakım konularında ekonomik çözümler sunar. Brau LAB mekanlarınız için kurulum öncesi gerekli olan tesisat alt yapı çalışmalarında sizlere profesyonel destek verir. Müşteri taleplerine odaklı olarak hizmet verir.

Brau LAB bir Brau GRUP markasıdır ve 2016 yılında tescil edilmiştir. Günümüze kadar Brau LAB markası ile bir çok tasarım ve ürün geliştirilmiştir.

Brau LAB Organizasyon yapısında ISO 9001 yönergelerini uygular. EN ve DIN normlarına hakimdir, CE direktiflerine ve TSE standartlarına uygun üretim yapar. Brau LAB Ürünlerinde uluslararası standartların öngördüğü güvenlik, ergonomi ve kalite kriterlerine riayet eder. Çalışmalarında, imalat ve montaj hizmetlerinde çevreye duyarlı davranır, atık yönetim prosedürlerine sadıktır ve karbon emisyonlarını küçültmenin gayretindedir.

Brau Grup Hizmet Politikası

İLETİŞİM

+90 (212) 485 11 20
Yurt içi satış temsilcisi: +90 (0535) 322 99 84
info@braugrup.com
İkitelli OSB Mah. İSTEKS Sanayi Sitesi B4 Blok No:8 Başakşehir/İstanbul